YOLO $WORK

Eelmise postitusega võrreldes:

  • $PINS puhul panin mööda, peale viimast postitust trend muutus, edasise tõusu asemel hakkas börsi avanedes hind kohe langema. $30 eesmärk on tõenäoline, kuid lükkub ilmselt nädala võrra edasi. Pakun et juuni lõpuks võiks see siiski ära tulla.
  • $DOCU puhul panin peaaegu täppi – tõusev trend liikuski edasi kuni $55 juurde nagu ootasin, kuid vahetult enne sihi saavutamist (maksimaalselt tuli $54.96), vähemalt mõneks ajaks, trend samuti muutus.
  • $NVTA puhul läks nii ja naa – natuke andis küll järele, aga pigem paistab siiski liikuvat ülemise joone juurde, nii et $23 eesmärk on saavutatav.

Kuid sellest järeldusest pole enam mingit kasu, kuna tegin YOLO tehingu – müüsin kõik aktsiad väikese kasumiga maha, eesmärke ära ootamata ja asemele ostsin otse peale kauplemisega alustamist 236 Slack Technologies ($WORK) aktsiat, kokku $9.5k eest – senini kõige suurem ost üldse. Et mitte mune siiski kõiki samasse korvi panna, ostsin lisaks veel 35 CrowdStrike Holdings ($CRWD) aktsiat, kokku $2.7k.

Paraku, tuli välja, oli tegu üsna kehva otsusega. $CRWD trend muutus järsult vales suunas. $WORK oli aga täiesti värske IPO. Või täpsemalt, direct listing mitte IPO – alguses ei saanud aru, et milles vahe, aga siis selgus et IPO puhul müüakse uusi aktsiaid ja olemasolevatele aktsionäridele kehtib pikk lock-out, mil aktsiaid müüa ei saa. Direct listingu puhul aga selliseid piiranguid ei ole ja seega hakkasid olemasolevad osanikud (investorid, töötajad jne) oma aktsiaid müüma mis, suurest volüümist hoolimata, lahendus aktsia hinna korraliku langusena.

Ka $BYND töötajad on miljonärid hetkel veel ainult paberil, sest kes teab, et mis aktsia hinnast oktoobriks, kui lock-out lõppeb, saanud on

Järgmise pildi pealkiri võiks olla “Ära osta direct listingut.” Joon näitab soetushinda (ostsin pool tundi peale avanemist, kui tundus, et hind hakkab üles kerkima)

Not cool, $CRWD. Viimane roheline küünal annab lootust, et hind ronib toetusjoone peale tagasi.

Kuna nii $WORK kui $CROWD viimased kaks päeva olid languses, siis minu jaoks tähendas see nende aktsiatega $881 langust. Loodetavasti tuul üks hetk ikka pöördub, aga paistab, et mõneks ajaks pean bagholderi rolli võtma, sest nagu öeldakse, it’s not a loss until you sell.

PS. Kui $CRWD ei oleks päeva lõpus erakordselt kummalist, ligi 5% suurust hüpet ülespoole teinud, oleks total gain number nende kahe aktsia pealt umbes -$1100.

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website at WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: