Jälle see $LK

Kuigi mul oli plaanis natuke oma tegevust tagasi tõmmata ja juurelda strateegiate üle, et edaspidi võimalikult vähe raha põletada, siis eile tekkis suurepärane sisenemiskoht Luckin Coffee $LK aktsia jaoks. Olen siin blogis korduvalt sellest aktsiast rääkinud, aga pole midagi teha, $LK is a gift that keeps on giving. Tegu on äärmiselt toreda swingia-aktsiaga, sest peale kiiret tõusu tuleb ikka ja jälle ka kiire langus.

Sain keset päeva meili peale börsiteate, et $LK kavatseb laieneda Indiasse ning Araabiasse. Viimasel ajal pole $LK kohta eriti mingeid uudiseid olnud ning see tundus just olevat midagi sütiku laadset. Sündmusest kirjutas isegi meie oma Äripäev (kuigi alles õhtul) .

Pre-market tõusis hind ligi 5%, aga enne turu avanemist tuli see alla umbes ~3% juurde. Ma ei tabanud sugugi põhja, ostsin 384 aktsiat $20.50 pealt. Samuti ei tabanud ma tippu, sest kui kiire tõus $21.50 juures takerdus, hakkasin põdema ja müüsin kõik maha hinnaga $21.45. Peale seda tõusis hind veel mõneks ajaks $21.75 juurde, kuigi tuli hiljem allapoole tagasi.

Peale tehingutasusid jäi tulemuseks puhtaana käteen $320, mis toob mu portfelli (praegu siis 100% rahas) $8 420 peale. Nüüd on hea strateegiate üle edasi juurelda ning järgmiseid sisenemiskohti otsida. $LK peale pikemalt jääda ei usaldanud, parem varblane peos jne.

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website at WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: